Гелієві кульки можуть створити дивовижний ефект на будь-якій вечірці або події. Однак, багато людей запитуються про те, скільки часу гелієві кульки зберігають свій ефект польотності і за яких умов вони можуть літати.
Перш за все, варто зазначити, що термін польотності гелієвих кульок залежить від кількох факторів, зокрема:

1. Розміру кульки. Більші кульки можуть літати довше, оскільки вони містять більше гелію.
2. Чи здійснювалася обробка спеціальним полімером зсередини кульки.
3. Умов зберігання. Кульки з гелієм краще зберігати в сухому місці при температурі 20-23 градусів, оскільки висока температура та вологість можуть призвести до зменшення терміну польотності.
4. Об'єму гелію в кульках. Чим більше гелію міститься в кульках, тим довше вони можуть літати.

Зазвичай, латексні гелієві кульки можуть літати від 6 до 12 годин без обробки та 2-4 та більше днів з обробкою, залежно від умов зберігання. Найкраще зберігати їх подалі від батарей, прямого впливу кондиціонеру, уникати прямого сонячного світла та вологи.

Спеціальний полімер для обробки латексних кульок здатний утворити бар'єр, що запобігає виходу гелію з кульок та допомогає захистити їх від зовнішніх факторів, таких як волога, сонячне проміння та температурні коливання.

В нашому онлайн-магазині shariktut.com ми здійснюємо таку обробку за замовчуванням та її вартість входить у вартісь кульки.

Онлайн-магазин shariktut.com завжди дбає про якість кульок, їх обробки та умов транспортування.