Літо (особливо спекотна погода).


-Кулі не люблять спеку і велику вологість, це головний фактор, який найбільш негативно впливає на термін польоту куль. Чим температура повітря більша, тим гірша для куль.

Обробка за такої погоди не встигає висохнути, залишається весь час вологою і тому втрачає свої властивості. Якщо залишити кулі в таких умовах на кілька годин, майте на увазі, що кулі зменшуватимуться в розмірах з кожною годиною, а через 10-12ч і зовсім впадуть.

Відповідно, якщо є можливість віднести кулі в прохолодне приміщення, зробіть це якнайшвидше.

- Друга небезпека – залишити машину із кулями на сонці. Тут, крім того, що кулі можуть здутися, є ймовірність того, що вони взагалі луснуть.

Летючий гелій, яким наповнені кульки, має властивість стискатися за зниженої температури і розширюватися за підвищеної. Тому якщо ви залишили кулі в машині, повітря в салоні може сильно нагрітися, як і гелій усередині куль, стінки куль будуть розтягуватися, і в якийсь момент куля лусне.

Зима (особливо мороз).
- Взимку температура на вулиці та в приміщенні значно відрізняється. Якщо залишити кулі в машині на довгий час, повітря в автомобілі охолоне, кульки зменшаться у розмірі. Після того, як ви занесете кулі у приміщення, вони сильно збільшаться у розмірі і з великою ймовірністю можуть луснути.

- Це стосується лише тривалого перебування на холоді. Якщо ви просто віднесете кулі від машини до квартири або навіть від нашого пункту самовивезення до квартири, і це займе 10-20 хв, нічого страшного з ними не станеться. Так, вони зменшаться у розмірі, але як тільки занесете до приміщення, вони роздмухуються до колишніх розмірів.

Підбиваючи підсумки, скажемо, що залишити кулі в машині на нетривалий термін можна, але при цьому дотримуючись деяких правил і умов:

Якщо температура повітря на вулиці приблизно дорівнює температурі повітря у квартирі чи іншому місці, куди ви везете кулі.
Машина не повинна бути на сонці. Якщо це літо, то краще у тіні.
Влітку перед тим, як піти, охолодіть салон кондиціонером.
Не рекомендується залишати кулі в машині взимку у сильний мороз та літів у спеку. Час, допустимий для того, щоб залишити кульки в автомобілі - максимум 20 хв.